Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP!T

    addikt

    válasz HUTCHDB #115028 üzenetére

    Nekem ez jön elő Chromeban és Hangouts-ban. Ugyan kinézetre azonosnak tűnik, de másképp viselkedik. Pl Agyf*szt kaptam Android után mire megszoktam az iOS shift használatát. Mert ha leütök egy shift utáni karaktert az egye nagy lesz. Ha viszont elrontom és vissza backspace-elek, akkor iOS-ben a shift automatikus benyomódik megint, feltételezve, hogy megint nagyot akarok írni (persze, hogy a shift mikor van lenyomva sose tudom, mert alig van különbség kinézetre). Na ezt nekem megszokni, csomó idő volt, viszont a Google alkalmazásban ezt nem csinálja a billzet. Ha backspace-elsz, akkor csak töröl, nem lesz megint autómatikusan benyomva a shift. Elletve utálok bármiféle írás segítőt. Én akarom lenyomni, ha szeretnék valamit. Chromban pl nem tudom a bill tetejéről levenni a hangbevitelt. :F Egy csomó beállítást nem találok IOS-en, egyszerűen úgy érzem ez tényleg olyan, mint egy faék. Csak működik ahogy van és kész, de ha bármit finomhangolni szeretnél totál szívás vagy nem is lehet. A menü se kutya! :D Ne kövezzetek meg, tetszeni tetszik, de van pár érthetetlen dolog nekem benne.

    Illetve meg tudjátok mondani, hogy ha lenyomom oldalt a rezgő módot, ki tudja nekem a kijelzőn jelezni, hogy épp abban vagyok? Hogy ne kelljen már keresgélnem az oldalán, merre áll a kapcsoló?!

    [ Szerkesztve ]

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák