Hirdetés

Aktív témák

  • cassius.clay

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítség kéne. iPhone 3Gs 32Gb gyárifüggetlen fehér,régi iBoot-os,iOS 5.0.1 jailbreakelni szeretném.
    A redsnow helyes verziója meg is van, ugye az új-hoz nem kér ipsw fájlt, csak egy jailbreak gomb van, amit meg kell nyomni ha már DFU módban van a teló. Lejátszottam a dolgokat,de a folyamat végén "unrecognized bulid" üzenetet kapok.
    Most szeretném úgy megpróbálni, hogy az extras menüpontban betallózom neki a gyárilag appletől letöltött iOs 5.0.1-et. A firmware-t elméletileg le is töltöttem az apple szerveréről, de a fájlok amik lejöttek egy zip-ben vannak benne. Amennyiben kinyitom több mappát illetve fájlt is kapok (7-8 kb) amiben van egy olyan mappa is hogy firmware. Végig néztem az egészet, mégsem találok olyat a letöltött állományban, aminek ipsw lenne a kiterjesztése.
    Tud esetleg vki segíteni, hogyan tudom kinyerni ebből ezt a bizonyos ipsw-t?
    Esetleg más tippeket is fogadok, amivel véghez vihetem a jailbreakelést.
    Még egy kérdés: mivel régi iBoot-os a készülék igy gyakoirlatilag mindegy, hogy tethered vagy untethered a jailbreak, nem kell számítógép a telefon újrainditásához ugye?

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

Aktív témák