Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz InvitelGuide #5480 üzenetére

    Ezek nagyon szépen hangzanak csak az a baj hogy a valóság azt mutatja hogy szolgáltatás terén 0 ár meg nagyon magas fejlesztések nincsenek én régotta inviteles vagyok de nemsokáig.Én eggyet vettem észre hogy leszarják a felhasználókat az hogy lett 15 megabites csomag nem nagy előrelépés föleg hogy 9990 forintért kapja meg az ember és nevetséges a feltöltés minden téren vicc a szolgáltatás ha már azt nézzük hogy a 15 megabites legjobb esetben is 12-13 megabit maximum.Meg hogy az uj adó miat nemlesznek fejlesztések eddigsem voltak szóval sokat nevárjunk a cégtől, konkurens cégek a nagy t társaságnál adsl területeken megy a 25/5 megabit ez is érdekes invitelesen nem mellékesen ez a net 6500 forint havonta :) .

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Új hozzászólás Aktív témák