Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #7289 üzenetére

    Gratulálok! Most látom először ezeket az eredményeket! Te meg itt rejtegeted... :)
    Én meg eldicsekedtem a 9150-250 eredményeimmel, a lapom topikjában :B
    :Y

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #7302 üzenetére

    Ma (megint) nagyon "pihent" vagyok :DDD :

    [link]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz Gyuri27 #8446 üzenetére

    Bocs, hogy "beledumálok", de ezt aláírom.
    Édesanyámnak a pénztárcája veszett el, aztán úgy fél év alatt szépen megemésztődött a hiány... tul.képp akkor "csak" iratok voltak benne, pénz nem nagyon.
    Két napja meg beállított egy idősebb úr, hogy megtalálta nem messze tőlünk, egy kukába dobva a tárcát, a papírok kiszedve, az iratok benne :DDD (Biztos nem tudta hamisítani... :U )

    Én a személyimet hagytam el a buszon egyszer, régebben... azóta sincs semmi újság vele.
    Kíváncsi vagyok, lesznek-e fejlemények...

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz kicsigeri #8466 üzenetére

    Ez a kommentár az elején valami "zseniális" :DDD Lehetne a "mai fiatalság kiskátéjának" kezdőszlogenje is, akár...
    /Mellesleg, a pulóver (ezt kapta fel a média, mint lehetséges "első okot"...) egy ismerősömnek ugyanilyen van; de mivel, ő a "B-közép" egyik éldrukkere, 2x akkora mind hosszában, mind széltében, mint a csaj, nem hiszem, hogy téma lett volna :U /

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #12120 üzenetére

    Bocsánat, hogy újból "idetolakodom", de ezért jár egy nagy: :R
    Mégis, honnan? :D Tehetnél fel ilyet aprónak pár "lapáttal". ;]

    Pont egy ilyen típusú procit szeretnék a mostani utódjának.
    (Hogyha egyszer majd kevés lesz a tökéletesen ciripelő 2 mag... :) )

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #12124 üzenetére

    Haha. :)
    Csak arra gondoltam, jó lenne még belőle egy raklapnyi, nekünk is. :DDD
    Szabad tudni, mennyiért sikerült megszerezni?
    Most egyelőre állnak nálam a "fejlesztések", de ezt a 9550-est már jól körbejártuk a GTA4 topikban is nemrég.
    Valaki pont beszerzett, épp a 8400-asa után egy ilyet - igaz, nem egy ehhez fogható csodát, egy átlagosat - és már azzal is (3200mhz-n) közel 30fsb pluszt kapott ugyanazon a beállításon, mint a 4Ghz-ra húzott 8400-ával.
    Elég biztató.
    Persze, az én 8400-amat sem 20-ért adom, ha adom majd... annál sokkal többet ér.
    (Nem akkora szám, mint bzs73-é (ugye ő 60k körül sózta el, ami csaknem rekord és még becsapás sem történt), de nem sokkal marad el tőle. Ráadásul az én lapomat nehezebb is hozzáigazítani a "rekordokhoz".
    Másodkézből krammerkától van ugye egyébként - többször szerepel is a CPU-tuninglistán hol ilyen, hol olyan lapok és tulajok társaságában -, még jócskán garis, szóval ez is eléggé "selected edition". Meg ugye az az 1,164+4,1Ghz Prime stabil/30 perc...
    Viszont, ami feltűnt, hogy egyelőre kitűnően kiszolgál...
    Egyszerre ment két videótömörítés (1 konvertálás) - szintén jól eszi a procit -, letöltések, netezés, és a PES is be volt töltve a memóriába.
    50 fok fölé nem ment és mégsem nyöszörgött semmi.
    Ezen azért - jó paradox az előzővel - besírtam tegnap, mikor bejött: [link] :D
    Igaz, ez nem hardveres, hanem szoftveres "fail".
    Aztán eléggé elgondolkoztatott az UDR3-ra való váltás, vagy EP45/35-re... persze, valószínűleg a mostani lap is szépen muzsikálna az új 9550-essel is, tehát ez a "terv-megvalósítás" még nyugodtan várhat.
    Többen javasolták - persze a GTA topikban, mondanom sem kell ... ott senki sem Windows-kompatibilis, hanem GTA-optimalizált gépre hajt :DDD -, hogy váltsak videókártyát... Ahogy esnek a jobbnál jobb kártyák árai..., elgondolkodtató, meg vannak is jó ajánlataim.

    Ami mostanság még - ilyen téren - jól lefoglal, az a honlapszerkesztés, portálok rendben tartása.
    Eléggé macerás, nem túl kifizetődő, de sok sikerélményt tartogat. :)

    Egyelőre ennyi. Most jól "elnyújtóztam". :)

    Most jut eszembe.
    A privátban megkezdett sztorizásra is kíváncsi vagyok persze, csak akkor valahogy elmaradt a válaszom. :K

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #12127 üzenetére

    Az még később nagyon jó ár lenne érte. :K Azt nézve, mit bír.
    Bizony. Sok függ a "képességen". Az előző 8400 C0-m, elég különleges darab volt a fajtáját nézve.
    (Azért váltottam csak E0-ra, mert akkor még nem volt ilyen kiforrott hűtésem.)
    Híre is ment a "piacon", első perctől volt jelentkező, 60 hozzászóláson keresztül, jó hangulatban folyt az eladása.
    Maguktól kezdtek licitálgatni a vevők, a végén az alapárból (27k), 38k lett postaköltséggel.
    Ők akarták... Jó üzlet, nem mondom.
    Nekem is az a gyanúm, hogy XP alatt jobb eredményeim is kijönnének... pláne a csupasz "másod-oprendszeremmel", Vistax32.
    Ez a fullos, agyonterhelt x64 vánszorogva bootol, átlagosan 4-5 perc alatt végez vele...
    Csak azért, mert annyi az alkalmazás.
    Emiatt fontolgatom inkább komolyabban a többmagosat.
    Meg persze én is szeretek egyszerre 10 dolgot csinálni rajta. :)
    Bizony, minden profi az UD3-at ajánlgatta nekem eddig...

    A honlapokhoz meg tényleg kell "ideg", ill. azon megy el a legtöbb idő, hogy hogyan tud az ember minél több időt megspórolni a szerkesztgetésenél, módosításoknál, adatfeltöltésnél. :))

    Megy majd a héten a privi is! (Csak nem akarom felületesen meg rohanósan...)

    Végére: Lassan de biztosan meglesz még ma az a 4Ghz. :D

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák