Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz puttputt #7300 üzenetére

    Bár nem tudom, hogy miért, (mem???) , de köszi. Eze nem a plafon, (messze nem), csak azé' mutattam, hogy vissza állt a rend, elment minden ramom, maradt az Xtreem..
    Azért : Köszön szépen! Jól esik a kedvességed! ;) :D

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz puttputt #7303 üzenetére

    :Y :DDD

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz puttputt #12126 üzenetére

    Huhh..inkább soronként, kicsi az agyam, nem tudom 1xre:)

    -Hát ha lenne én is vennék még 1et!
    -Nem titok 52k-ért került hozzám, de ha megy majd netalán, az ára is menni fog. :K
    GTA4hez és más játékokhoz érdemben (s máshogy sem) tudok hozzászólni, de..ok, hogy itt-ott használ x kütyü csak 4 magot, amúgy 1 meg 2 ,de..hidd el napi szinten is érezni. Főleg ha hülye vagy és kapkodós mint én, s már a jó Isten is nyitva van 10x, de észre sem veszed, mert ..mert jó a gép...
    -az egy hülye 8400-es volt, megközelítőleg nem bolti minőség (s látod, honnan került elő? Egy irodai gépből..)- Ha valakinek szíve vágya, igen is, eltudom képzelni, hogy ad érte 60k-t. (Én is inkább adtam volna ezért annyit, mint egy q9650-ért..pedig az több mint 60k)
    -Igen, emlékszem a procidra, kis hülye az is!!!!- :K Majd ha elmegy..lesz ára gondolom. A baj az, hogy sokan azt nézik, h 2140-es, 8400-es stb..itt rég nem a név számít. Ha jobban megy mint egy 8600-as, akkor miért lenne olcsóbb? (ez a proci is 2012.06-ig garis ;) )
    -Oprendszer: Nálam megbukott a Win7. No nem magához, vagy a pistához képest, ha tuning..párja nincs a caelosca Xp-nek. (nem véletlen, hogy amióta (tegnap óta)ez a proci va bent, azóta eltünnek a linkjeimből a win7-es linkek, s CSAK XP-n ügyködöm..Stabilabb, gyorsabb. Ha 1FSB-k tologatásásával (s hozzé sok sok ref buzerálásával haladsz egy tuningban, 1 teszt s 1értelmű a carlosca fölénye a win7-tel szemben.)!
    8xxx-nél p35 ds4 lehetne nyerő inkább, de ha adod majd el, úgy is quad lesz (i7 unalmas, más opciók, teljesítményben meg nekünk ugye a 3200-es cerka is tök elég lenne), szóval sztem akkor elég cserélned, s tuti ráakadsz valahol egy ud-s szériára. UD3 se rossz, s ha leb@szod az NB hűtőjét s kap normálisat.. Nálam lassan teljesem átváltozik a lap. Pl: takarólemezek (kék , szép bizbaszok) leszerelve. Hűtés leszerelve, pasztázva. (Nb-nél még nem, nem volt alátét hozzá,s ott vastag a hővezető lapka, ha paszta megy alá, kvra más rögzítés, (átmenő csavaros) kell rá. A cpu-nál a TRUE miatt plusz 16db!!! rúgós alátét figyel..

    honlap stb..--- Én..belehalnék! Jó értelembe! Úgy értem, egy kva excel táblázattal is képes vagyok úgy elszarakodni, hogy sose hagyom abba. Ilyen melókat nekem nem szabad elkezdeni, éhenhalnék a gép előtt...

    Akkor ..hajrá azzal a válasszal.
    Ja! Mai napom kb : [link]
    na..ezt pl melyik quad (lehet x-es vagy 9650-es is ) tudja megközelíteni?

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz puttputt #12130 üzenetére

    "azon megy el a legtöbb idő, hogy hogyan tud az ember minél több időt megspórolni "- kész lettem tőle:)

    kicsigeri: Mindent lehet, keresni kell. Ha a hdd-t felismeri az oprendszer, akkor már csak rajtad múlik. a Hdd particióját is szüntesd meg, hozd újra létre, s win-nel formázd. A Free kben jó, jobb mint ha Wista lenne rajta, több az esély, hogy bármit feltehess rá.

    bolcsodal: "Amúgy elég sokmindent felismer magától a Win7.." - Legalább 3x mondtam el neki a nevem, úgy se akart felismerni!

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák