Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Gorneck #15715 üzenetére

    Cyber sex? :D
    Noise..: Tudom, tudom, de nyomja rendesen és kva halk. _ennyi ventivel lassan felszálla ház_

    Himuro: Te momndtad, minek a hűtés!:) Nem, Hdd-nél nem akarok ventit, elég a sok kábelből, passzív köll.

    Igy lesz: Hátul 2 db 12-es 120*38/ 2600
    Thermalright + 2db 120-as Niose
    HDD hely kicsapva s oda beépítve a 2 db 140-es venti (fúj mint az állat és az is halk. )
    Az alsó átfújja a vga-t is, besegítve neki, a felső meg az NB-t, ramokat és ad egy kis kakaót a fetekre is.

    Felülre megy a passziv hdd a dvd felé a Te kábeleddel. (ha jön másik HDD, akkor lesz másik hűtő, nem érdekel már, belejöttem:) ) Nem olcsó de..szép. HW-ra amúgy se költök, ezek kizárólag a ház extrái lesznek. -imádom ezt a házat, évekig ez lesz a "végső felállás".

    Felé meg a Zalman venitszab.

    Tudodm, az is van 4k-ért (5), de ilyenben hárklis vagyok, Ha az erősítőm potméterén volt 1 kéznyom..ütött a guta. A kva Yamaha szálrahúzott előlapja meg..szenvedés volt..:)

    Másik: 100 év gari (6!) van a ventikre így, s ha eladásra kerül megint vmi, (ha netán x idő mulva), bármit adhatok megint számlával-garral, hibátlan esztétikai és fizikális állapotban, dobozában. Nekem ez fontos és ezreket ér, mert így elviszik, akár új árában is! (bolt).

    Hónapok óta 1 FT-ot se költöttem magamra, sexelésen kívül nem is voltam sehol, még tegnap a névnapomon se ittam 1 kva sört se, hát most ezekkel meglepem magam:)

    Hűtés lesz, külalak is, és boldog leszek. Az ár/érték mutató tudom, hogy gyarta, de legaláűbb azt kapom amire vágyom. U kaze 3000-ret akartam 2 db-ot a 12-es ventik helyett, de azok visítanak nagyon.Engusz mindenből enged, a végösszeget lefelé nyomja. Még a házat kell kifurkálni 1-2 helyen és tök jó lesz majd:)

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák