Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz jokeph #12292 üzenetére

    Üdv itt az új belépőknek, Keldornak is ;)

    Remélem látok néhány szép eredményt.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Közben összeraktam az Intel Memory Latency Check-ert. Pontosan azt méri, amit az AIDA régen, és azt amit kell. Mivel már nincs RTL/IOL, így reális is.
    Sajnos a training hiba nem oldódott meg, Ilyenkor ha piszka van, és trainingre kényszerül a lap, kell az AIDA 4 pipás az ellenőrzéshez. Addig kapcsolgatok benne egy bármit oda vissza, amíg helyesen indít. MRC Fastboot aktív, így több tanítás nem lesz mindaddig, amíg bele nem piszkálok. Könnyű kideríteni, mert 2 sec és hiba.

    Szóval az IMLC-vel pontos Latency-t kapunk:
    [link]

    Találtam még egy furcsaságot. A feladatütemező már elvileg ezt rég orvosolta.
    Pl. régen a 10 mag 20 szál proci minden szálon hajtotta a játékokat. W10 és 11 is hibátlanul tette a dolgát.
    Kíváncsiságból elindítottam a feladatkezelőt, és furcsa kép fogadott. 4 magot használ, 4 szálon...
    Még egy másik furcsaság, hogy a kis magokat pedig mindet használja. Nem mintha okom lenne a panaszra, de ha ott a 8 nagy mag, használja már ki, adjon munkát a feladatütemező.
    Forza 5, 4, és 3 is, tehát nem is régi vackok.
    A 20 szálast régen egyformán terhelte.
    Naja, amúgy hasít a masina ;)

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák