Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victor91

    tag

    Bocsi nem akartam senkit félrevezetni :) Csak elég kevés időm van próbálgatni, és gondoltam betűzök egy alap eredményt aztán később egy egy tuningosat. Furcsa egyébként, valami mintha visszafogna. 5Ghz-en nem megy le az IBT egyenlőre, pedig elég alacsony feszültségnél járok még, nem hiszem, hogy fal lenne. Vagy a lap vagy a ram visszafog, vagy az elégtelen hűtésem... G.Skill TridentZ (GTZB) 3200C16-os ram és 3000C16-nál nem megy többet, be sem bootol. Régen a 6700k-nál is ez volt. Hűtésem meg ugyanaz a CM Nepton 120XL ami régen is volt. :) Előző tulaj csak cinebench-ezett vele és az ment Apex-ban 1.215v-al 5Ghz-en. Kipróbáltam az én M8E lapomban 1.24v-al megy le, de több helyen is olvastam, hogy volt rá példa, hogy előző gen-es lapban bizonyos fesz fölött jóval többet kezdett kérni, egy tagnak Z270-en 1.3v-al stabil volt 5ghz-en Primeon de M8E-ben meg 1.35v kellett neki, ami elég jelentős. Hűtés meg jobb RAM tervben van a közeljövőben, aztán kiderül mit dob rajta. :) De még próbálkozok vele, very highon csak azért nem szeretném gyötörni mert nagyon melegszik... rápróbáltam és 80 fok körül mozog az első körben. Később ha lesz időm kipróbálom BF1 alatt mit dob 5Ghz-en. Úgyis inkább az a fontos. :)

    [ Szerkesztve ]

    A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

Új hozzászólás Aktív témák