Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bosi84

    tag

    Sziasztok!

    Én nagyon, nagyon új játékos vagyok tuning terén, ezért ne küldjetek rögtön el a ...
    Tehát most vettem új gépet:

    Gigabyte DS3 alaplap
    E8400 Core 2 Duo
    EVGA 8800 GT 512
    2GB 1066 RAM

    És a 3dMark06-on 11000 pontom lett. Hasonló rendszerek 20000 körül kapnak. Tudom, hogy azok már vadul húzva vannak, de szerintem az enyémben is van még erőforrás. Ezért írok ide, tanácsért. A procit szeretném a 4 GHz körüli sebességre felhúzni.
    Mit javasoltok, a tanácsaitok alapján én kezdjem, vagy hívjak egy hardcore tuningost?
    Az én tudásom sem a legrosszabb, de azért... mégsem akarnám leégetni a cuccost.

    Egyébként milyen program van arra, hogy a CPU és a GPU hőfokát és sebességét folyamatosan adja Vista alatt?

    Köszi

    MyRig: Gigabyte Z68XP-UD3, i5 2500k@4,3Ghz, Kingston HyperX 2x4GB 1600Mhz, Gigabyte GTX 1070 Gaming G1.

  • bosi84

    tag

    Köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget. Még néhány órás keresgélést szeretnék megspórolni azzal, hogy esetleg leírnátok korrekt forrásokat, amivel elkezdhetném a tuningot?

    Vagy, ha valaki szívesen segít nekem közvetlenül, arra is nyitott vagyok :)
    FSB-t állítsam át, vagy először az alaplapi húzást csináljam (Giga lapban beépítve) vagy a feszültséggel kezdjem? Szóval rám fér a korrekt help.

    MyRig: Gigabyte Z68XP-UD3, i5 2500k@4,3Ghz, Kingston HyperX 2x4GB 1600Mhz, Gigabyte GTX 1070 Gaming G1.

Új hozzászólás Aktív témák