Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    Na kipróbáltam én is ezt a térképcserélősdit (eddig még Soha! nem próbáltam), és ez is egyszerűen megy mint az.... (tudjátok, ágyba.... :D)
    Nem Kell Törölni Itt Se A Save Mappát, ahogy szinte soha semmikor sem kell!!! (persze sokak szerint ajánlott, sőt kell :U )

    2.18as gja dafunk csl skint használok. Bemásoltam a frissen beszerzett 2.2es utility mappát a primo gyökerébe.
    Volt sima "map" mappám, tm térképekkel, ez maradt is ezen a néven. Beletettem egy üres txt fájlt !map_ot.txt néven.
    Létrehoztam egy "map_nt" ill. egy "map_ta" mappát, mindegyikbe tettem 3-4 térképet (különböző országokat, kivéve a hun-t, azt mind1ikbe beletettem), és ide is beletettem 1-1 üres txt-t, !map_ta.txt ill. !map_nt.txt néven.
    A mapchanger.ini fájlt hagytam meret nekem ez a beállítás kell, de ott módosítani kell a pontos eléárési útvonalakat (érdemes kis-nagybetűre figyelni)
    Navi indít, beállít a térképcserélő ikon, kiválaszt nt, automatán újraindul, és láss csodát, nt térképek lettek benn (alapból a tm-mel indul). Utána ta választ, újraindul, és ta térképek vannak benn. Aztán tm választ, újra, és tm mapok vannak, szóval működik.

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák