Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Pubszon #92403 üzenetére

    Egyszer sikerült valamit kikukázni ha nem tévedek (de egyébként lehet), de ott is beszerezhetőség/ár volt a gond.

    Alapvető csapásirány: bármit is akarjon az ember csinálni úgy általában technika és IT fronton, ha adott dologra kellően célirányosan sincs semmi vagy ha van is, akkor mondjuk kínai only és fórumon kint is egy ember csinálta meg, aki éppen villamosmérnök és a Szilikon-völgyben dolgozik, az felejtős. Főleg, hogy jellemzően itt nem szobrot állítanak az emberek, hanem hobbiznak és "csakazértis" üzemben mennek. Ott pedig nem számítanak olyan dolgok amik itt igen: pénz, idő, tanulás. Elég kevés ember fog nekiállni FHD-s paneleket itthon is berakni 20-as vagy 30-as gépbe, csak mert IPS-t akar. Rahedli pénz kell hozzá, saját vagy megfizetett szakértelem és nyilván idő. 1-2 helyen anno is írtak nekem, hogy milyen dolog az, hogy instant javaslom valakinek, hogy dobja ki a gépét és vegyen másikat helyette, mert azzal jobban járna. Pedig ő csak xy procit, vidkarit, kijelzőt, random bármit akarna.

    Ismerem ezt az érzést. Csinálom is. De őszintén: hány hétköznapi halandó fog csupán célból fél évig gépeket kukázni, száz panelt átnézni és felhívni 20 évfolyamtársat a VIK-ről, hogy mikor ülünk össze egy sör közben whitelistet ütögetni? ;] Nem sok. Nekem még hobbinak is elég volt. Úgy, hogy azért van kapcsolati háló, meg nem kapok frászt olyan dolgoktól, hogy behúzzak az asztalim hűtésébe is 120m vezetéket, mert annyira komplex az egész.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Pubszon #92403 üzenetére

    Sajnos, csak megerősíteni tudom az eredményt.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák