Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz lapa #32059 üzenetére

    1,5(táska) + ~3kg (15" T61, 9cell akku), + 0.5-1.5L víz. ~0.5-1.5kg -> alap felszerelés.
    Erre jött rá még egy 2,6kg-os 15"-es gép...táppal. Igaz haza már nem jött mert eladtam... :))

    Amúgy ja...az tényleg gáz lenne, ha ennyitől kitikkadnék...

    Még: nálam 2 ponton bukik egyelőre az X.(De nem zártam ki örökre)
    1. nem ad dedikált vga-t. Ami nem csak a hébe-hóba játék miatt kéne, hanem mert intel eddig semmit nem volt hajlandó támogatni. Az utóbbi 2-3 évben kezdett valami normálisra hasonlítót letenni. Mert ha már fogyasztás, akkor jó lenne ha a TDP fogyasztás töredékéből (hardverből) oldana meg egy-két megjelenítéssel kapcsolatos dolgot...
    Ha minden oké, akkor ez a dolog az SandyBridge-el részben, de Ivy Bridge-el megoldódni látszik, bár nem iszom előre a medve bőrére.

    2. Felbontás. Nagyon jó a mostani 1680x1050...Ettől alább nem szeretném adni. Nem akarok külső monitortól függeni. Ráadásul ennek beszerzése plusz költség.
    Ha nagyon muszáj akkor egy 1440x900 még belefér, de tényleg ez a minimum. Ilyen felbontást csak az x201-nél volt, de sajnos nem IPS és AFFS-ből nem találtam létezésre utaló jelet.
    A 220 meg IPS ugyan de vicc a felbontás...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák