Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz stifi #28926 üzenetére

    Amit itt leírsz nem épp valami userbarát felfogás, a lenovo hozzáállásával igen is komoly gondok vannak az utóbb néhány év óta. Az értékesítési helynek mégis mi köze van a lenovo support hozzáállásához? Nekik az lenne a dolguk, hogy szó nélkül intézzék az ilyen ügyeket, átlátható elérhetőséggel, stb, függetlenül attól, hogy ki hol vásárolta a terméket, világgaranciának ugyebár ez lenne a lényege, nem?

    Illetve Ausztriában miért működik ez a dolog normálisan, nálunk meg nem?

    [ Szerkesztve ]

  • Peter M

    tag

    válasz stifi #28926 üzenetére

    Stifi no comment,

    Te kb a magyar lenovo channel managerével vagy egy szinten aki azt mondta, hogy elfogadott: ha a user mondja a szervizesnek mit kellene hogyan javítani egy munkaállomásnál, ami egyébként a szervizes szerint nem is munkaállomás, a W a kijelző alatt csak dekorációs célokat tölt be.
    (de szívesen leírnám mind2 nek a nevét)

    Hogy ne csapná ki a biztosítékot amikor élünk egy országban ahol egy termék ha átlépi a határt olyan mintha meseföldön lenne. A vásárló rohangál a termékkel ha problémája van, örül ha szóba állnak vele és még jobban ha reagálnak is bőven garancia időtartalma alatt.

    Lehet én vagyok elkényeztetve mint vásárló a Logitech, Atomic vevőkezelése miatt, vagy szimplán elvárom azt, hogyha megveszem egy gyártó termékét adott áron amit számlával tudok igazolni akkor a gyártónak az általa vállalt garanciális időszakra kérdés nélkül foglalkozzon az adott termék problémájával.

    De biztos Én látom rosszul, a jótállás és a szavatosság ördögtől való dolgok...

    https://www.behance.net/marosi-peter-k

Új hozzászólás Aktív témák