Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Balinov #118884 üzenetére

    Az AX200 Wifi 6 (AX), az AX210 Wifi 6E (AX) - utóbbi tudna 6 GHz-es hálón is működni, ha Wifi 6E képes routered van. Szerintem egyikkel sincsen semmilyen gond amúgy, amelyiket olcsóbban be tudod szerezni, azt vedd. A BT-s különbség elhanyagolható. Forrást azért nem tudok írni, mert - attól függően, hogy van-e itthon - én vagy a Bluechip-től szoktam venni, vagy ha nincs, akkor Aliexpress.

    A tárhelyes diskurzussal kapcsolatban szvsz nincs miért elnézést kérned, vicze1-gyel évek óta húzzuk egymást a topikban (merem remélni, hogy "csipkelődő, de barátságos" módúnak érzi ő is :)), most sem volt másképp és az nagyon jó, hogy megnézte, hogy valóban mennyire opció a WWAN helyén egy M.2 SSD.

    A "glass" touchpad igazából "glasstic", tehát az sem igazi üveg persze. T470-en én megléptem, aztán már van rajta apró karc, de semmi vészes.

    T480s-hez azért meglepne, ha nem lehetne még gyári új akkut kapni, még egy bő évig hivatalosan supportált modell.

    A PD töltődnek nézd meg a specifikációit, ha az output információknál látsz olyasmit, hogy "20V/3.25A", akkor jónak kellene elviekben lennie a T480s-hez (meg úgy általában PD szabványt ismeri, type C portról tölthető más notikhoz is).

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák