Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz macikos #712 üzenetére

    Nekem cc 1 hónapba telt, amíg megszabadultam tőlük. 4x voltam bent, negyedszerre is le akartak koptatni...először ugye tranzakció folyamatban léte miatt nem tudtak zárni, menjek vissza jövő héten..ok. Visszamegyek, még most se jó, 2 hét múlva menjek. Ok. Harmadszorra nem tudott belépni a nő a lezáró sw-be, fél órát ültem, hiba volt a matrixban. Ok. Közöltem vele még1x visszajövök, de többet nem. Negyedszerre mi fogad? Akihez osztott a gép nem illetékes ez ügyben:D Akkor kicsit felemeltem a hangomat, az volt a szerencséje megláttam a múltkori nőt, mondom akkor cseréljenek helyet:D Hirtelen akihez kaptam sorszámot az is értett hozzá:) De qrva lassú volt, nem akarta elfogadni a kilépést a gép :F Végül valahogy megcsinálta, de odasúgta lehet nem lett jó, ha valami gond van vigyem a papírokat...azóta se jött tőlük levél, még záróegyenleg se:D

    Én ajánlom mindenkinek a K&H elektronikus számlacsomagot:
    4 ingyenes kp felvét saját automatából, idegenből se sok, de passzolom
    Korlátlan utalás belföldi bankokba ingyenesen
    Első kártya ingyenes, díja sincs első évben, úgy emlékszem utána se
    600ft havonta

    Voltam az ersté-nél, volt pár hétig egy ingyenes számlacsomaguk, 100k legyen a számlán ez volt a feltétel, mára ezt 3M-re emelték. Kérdeztem a csajszitól milyen csomagot tud ajánlani olyan tudással mint a K&H elektronikus, hát 600ft-ért semmilyet, el se akarta hinni, hogy az utalás is ingyé' van:)

    szerk: Semmilyen feltételhez nincs kötve a csomag, nem kell eseti vagy rendszeres utalási megbízást teljesíteni, nem kell x huf a számlán legyen, netbankjuk is jó, könnyen kezelhető.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák