Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz xtevo #43821 üzenetére

    Mindent én készítek. ;)

    Jelenleg épp a hangfalak tervezésénél tartok és hát baromi bonyolult a méretezésük (a keresztváltóról ne is beszéljünk). Ez persze tudom, hogy egy nagyon nagy vállalás, de muszáj egy "állandó hobbit" találnom (a hébe-hóba moddolás és asztaloskodás nem az), mert mostanában eléggé kivagyok idegileg és ez egyfajta levezető lesz. Egy ismerősöm tanácsolta, hogy kiégés ellen fogjak bele valami olyasmibe, mint például az NCIS-ben a főnök aki a pincéjében készítgeti a hajóit levezetésként. Na ez egy ilyen projekt lesz nekem. Délutánonként és hétvégenként amikor van egy kis idő, és úgy érzem, akkor majd csinálgatom, alakítgatom. Nincs határidő, nincs stressz. Ha valami nem sikerül, akkor neki futok máshogy, vagy máskor, szóval nagyon kötetlen lesz az egész. Meg persze nagyon drága is és rengeteg munka, tehát ez egy minimum egy éves projekt lesz, de az anyagi lehetőségeim miatt várhatóan több (havi 5-10k-nál több egyszerűen nem fér bele). Idén a gép dobozát szeretném elkészíteni, tavasszal pedig a hangfalaknak a vázát. Majd jöhetnek sorjában a hangszórók, majd a dual-mono egységek, végül pedig a Pre-Amp doboz, melybe belekerül a DAC és a fejhallgató erősítő is. :K

Új hozzászólás Aktív témák