Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Polllen #81048 üzenetére

    Értem, de az USB kábel is olyan, mint zsáknak a foltja. Szükséges rossz. Érvelni az szokott ellene, aki nem hallja, de az meg az ő baja...vagy szerencséje. :)

    "csak a zene van"

  • Patice

    nagyúr

    válasz Polllen #81048 üzenetére

    Egy kicsit beugratós is volt a kérdésem, mert - szerintem - nem létezik olyan DAC, ahol azonos minőségű megépítettséget kapott volna bármelyik bemenet. Meg talán elviekben nem is tudná az ember azonosra építeni.

    Ugyanez igaz a forrás készülékekre is. Egyik-másik valamelyik oldal felé fog billenni mindig - szerintem.
    A kábelekről meg már ne is kezdjünk el beszélni megint.

    Lényeg a lényeg: jó USB forráshoz jó USB DAC kell és akkor van bokalefosás. Ugyanez áll - szerintem - az SPDIF-re is, ha a forrás arra van kihegyezve, azon van kimaxolva, akkor egy jó koaxos DAC-ot kell mellé csapni és akkor lesz zene.

    A többi körítés a finomhangoláshoz lesz jó.

    Nézd meg pl. az Allo USBridge leírásánál mekkora jittert emlegetnek a Raspberry USB-jén, mekkorát az Allo Sparky-n, meg mekkorát az USBridge dedikált kimenetén.

    Nézd meg ugyan ezt a Sonore MicroRendu-nál, vagy a még drágább UltraRendunál. (A kistesót, a Sonicorbiter SE-t most hagyjuk :DDD)

    És akkor elérkeztünk oda, hogy máris itt van a küszöbön a Dante átviteli protokoll, meg az egész IP alapú jeltovábbítás, ami szvsz. a következő években a high-endet fertőzni fogja. (Pont a hétvégén volt vele egy kis dolgom...)

    Lehet pár év múlva dobhatjuk ki az egész mostani motyónkat, mert Focusrite Scarlet fog figyelni mindenki nappalijában. :))

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák