Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Mikisys #74192 üzenetére

    Igen, próbáltam sima villanykábelt, tömört, sodrottat, riasztókábelt, többféle CAT kábelt, stb..., ezek mind megvoltak, írtam is már róluk korábban, ezeken már túlléptem. Persze tudom, hogy visszakeresni nem szoktak az emberek, pedig többször visszatérő, ismétlődő témák ezek. Már leírtam párszor, de akkor leírom még egyszer, hogy a nagyon olcsó villanykábelek, beleértve az MCU tömör, MTK sodrott kábelek jó ár/érték arányúak, mivel gyakorlatilag a legolcsóbb kábelek, amiket lehet kapni, és tényleg vannak náluk olyan hifi kábelnek nevezett valamik, amik rosszabbak ezeknél, ezért kezdettnek jók, ha valakinek nagyon kevés pénze van erre. Az, hogy valakinek a tömör, vagy a sodrot testszik-e, az már ízlés kérdése, általában a tömört szokták az emberek jobban kedvelni. Viszont ezt a szintet nem túl drágán azért simán át lehet lépni normális hifi kábelekkel, tehát annyira nagyon azért nem jók, ezért is ajánlom inkább azokat, amiket. Én is meg szoktam említeni hangszóró kábel ajánlásnál a tömör réz vezetéket, mert más a hangja, persze nem feltétlen a legolcsóbb nem tudni milyen kábelt, hanem valami megbízhatóbb gyártó termékét, de a legolcsóbbakkal is lehet próbálkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák