Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz kukulec #68943 üzenetére

    'Jahogymégcsak bejáratós! Áhá!

    Sógi 247.2-ese kb. 3 hónap után "nyílt ki" - felhívot (!), hogy "figyu cappa, gyere át, besz' behu'... nem tudom mi történt, de más lett! lehet, hogy tényleg van ebben a bejáratásban valami. olyat szól, hogy arról kódulsz. mintha feléledt volna valami benne "

    szerk.: átmentem, meghallgattam, hát ja... igaza lett. Azóta felmegyek "csak úgy, hogy mizu'?", és a válasz, hogy "szernited hallgassunk valami zenét?" ... oszt' csak ülünk, néha iszunk egy sört, és hallgatózunk.

    Amikor megvette az egész rendszerét, akkor az eladó (nem "csak eladó", hanem szaktanácsadó és fanatikus - aki ilyeneket árul, abban van valami ilyen is, helyesen...) csak úgy megemlítette, hogy akkor választasz jól, és onnan tudod, hogy jól választottál, ha reggel menned kell munkába, de hajnali kettőkor még mindig csak zenét akarsz hallgatni...
    És persze vigyázni kell a kategóriákkal. Ha addig ismert zenét magasabb kategóriájú rendszeren hallgatsz meg, abból bizony "baj lehet" - no nem a rossz értelemben véve, hanem előrelépést és pénztárcát tekintve. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák