Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz abridabri #6595 üzenetére

    Ezek pedig nem rossz holmik.... Biztos hogy nem hallottál különbséget?

    Én cuccaim:
    diy erősítő (higgyétek el, dúrván szól mondjuk becsült 200k-t tud)
    Tannoy F4 (125e újonnan)

    Integrált kártya: szutyok, tompa, kopogós, semmi tiszta felső hang, zajos stb-stb.

    Audigy 1: nagyon tiszta hang, megfelelő középtartomány, hangszerek egyben, tér nincs elvállva, kevés basszus

    Esi: Tér megjelenése, hangszerek kezdenek szétválni, basszus nagyon szépen megjött, a zene nem esik szét komplikáltabb zenék esetében is. Pont azt adta, azt a keveset, ami hiányzott. A rendszer összeállt és már sehol sem érzek hibát benne (persze semmi sem hibátlan).

    Szumma-szummárom én úgy érzem, hogy igen jelentős különbség van a kártyák között. Hozzáteszem nagyon fontos az IC kábel (Hangkártya, erősítő között) is. Ha 200Ft-os kábellel megy neki valaki ne várjon csodát, mert ott is elveszik nagyon sok minden.

    Ha nem érzem különbséget az nagyon szívás :( :(((

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

  • hétalvó

    addikt

    válasz abridabri #6595 üzenetére

    a nad-al, hogy jon neked ossze az a JBL? Hazimozira jo talan es rock zenere, de nem egy zenei darab.
    Ahhoz a nad-hoz valami kis angol polcsugarzo illik leginkabb.

    A DAC magic-et pedig nem leszolni, nem lehetett itthon kapni mert annyira vittek, szerintem a CA azert nem olyan nagy nev, mint pl a NAD, ez az 1 cucca ami nekem igazan bejon, de ez is csak akkor, ha mindnkeppen PC-nek kell lennie a forrasnak, mint modtam squeezebox!

    nem is biztos hogy a hangminosege miatt, egyszeruen nem tudok jobban iranyithato kijelzot elkepzelni ami kivalthat gy CD lejatszot. Volt HTPC-m, de azt nem lehet normalisan taviranyitani kikapcsolt TV mellett sotetben.

    https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Új hozzászólás Aktív témák