Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz .DLL #65121 üzenetére

    Nyilván, de rágebbi tápok még minden ágat külön külön állítottak elő, most meg DC-DC-nél már csak a 12V jön a nagyfeszből és a többi a 12V-ról tovább konvertálják.
    Én első körben a lineáris és DC-DC konverzió hasonlatosságán akadtam le. Tudom, hogy mindent meg lehet jóra csinálni. Nem ezekkel van a gondom.
    Amúgy a már sokat linkelt PICO tesztben is látszik, hogy a pico is bőven nagy zajjal dolgozik. Jobban beterhelve nagyobbal mint az előbb linkelt G360 táp. Szóval DC-DC ide vagy oda, pico és paneltáp egyáltalán nem egy hűde cucc.
    Sajnos még sehol se találtam lineáris ra aggatott pcio mérést, pedig nagyon érdekelt volna.
    Másik topikban már írtam, hogy amikor mértem a lineáris részét a tápomnak, amíg ott méricskéltem a gépem mellett ami faházban van, addig ráült mindenre egy jókis 100mV. Már majd hülyét kaptam, ráaggattam vagy 10 féle kondit, mire beugrott meg kellene mérni máshol is. Kimentem az előtérbe és ott hirtelen eltűnt. Szóval a mindent beszór igencsak lényeges pont. Akármennyire is minőségi vagy sem. Vagy full leárnyékolják, vagy beszór. Full árnyékolással meg nem nagyon találkoztam még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák