Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz fehér_ember #60309 üzenetére

    Akkor csináljanak is olyan felvételeket ami hallgatható egy vagyon nélkül... meg sacdből sincs pl metál kollekció .- club zenék...

    Főként nem komoly zenét hallgatok . Az is szokott szólni de nem az az elsődleges kedvenc...

    És hát amit letöltök , pedig sokat szoktam, eléggé rossz minőségűek, és ha mindent alapra teszek hát hogy is mondjam erősen alapon szól ... Így igen színezem a hangképet . (és tudom hogy néhol ez is torzulással jár ) de főként az igen rossz már tényleg xar konvertálásoknál zavaró ..

    A szobámból jelen helyzetben nem lehet kihozni semmit . Max ha bedobok egy gránátot v kiütök 1 falat.

    Ha azt a minimális eq-t (mert nem tekerem agyig) ki veszem akkor annyira slamposan szól... hogy az valami undorító . (lehet másik erősítő kellene de most nincs 40-50 ezrem rá , hogy vadásszak valamit )

    Hangkártyából meg nekem az xfi elite pro tetszett régen amikor még volt (nah azt kár volt eladni)

    így az én ízlésemmel vannak is gondok, de hát ez van .

    De pl source direct be van kapcsolva az erősítőn, lúdnessz ki van lőve, mert azt rühellem (annyira torzítja a hangképet )

    A studio monitorokat úgy tudnám meg venni ha eladnám a hifim, és vennék azt de hát azok olyan kis puttyogók (azt elhiszem hogy pontosan szólnak. AZ mb quart ql502s is annak készült elméletileg 94ben 1400 dollárért ... ) és szép hangzása is van . =jobban is szeretem a 2 utas rendszereket.

    Csak annyi a bibi velem :D hogy a hangerő imádom és a kettő együtt meg nem jön össze. Szóval kb magam közt is vergődök , nekem 2 rendszer kellene amire hely kapacitásom nincs (még ugye erre az 1 hifi rendszerre sem )

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák