Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz #03969024 #47414 üzenetére

    De próbáltak, viszont semmi más konkrét típus ajánlás nem érkezett, csak gyártók, aztán kép alapján nehéz dolgokat leszűrni.

    Miért mi a gond a 3110 essel , még a 4018 az ami formára tetszik.

    Amiket találtam, és formára bejöttek, azok meg vagy kicsi terhelhetőségük volt, vagy kis keresgélés után eme fórum hasábjain inkább filmezéshez 5.1 eshez voltak ajánva !

    Valahogy úgy vagyok vele, hogy minél nagyobb a hangfal tömege, elvileg annál erősebb kellene, hogy legyen a hangnyomás, ill a mély, dinamika, a magas az gondolom a beépített hanszorótól, csipogotól függ.

    Lehúzták a Jamokat is, amik nagy márkának számítanak, vagy számítottak

    (#47424) ozzy711
    Nézőpont kérdése, de a végeredmény ugyanaz !

    (#47550) Ribi
    Fontos, hogy frissitsed az írod Fw ét.
    Ha gyorsabban írod, erős lasert használ, ha lassan akkor gyengébbet kiforrot fw el nem szabad különbségnek lennie.

    De való igaz, hogy már nem tudom kik csináltak egy tesztet, az akkori legdrágább meghajtóval, és a legolcsobbal, amit akkor kapni lehetett.
    Mind a 2 vel megcsinálták a tesztet végig ugynaazt a lemezt használva, minden tesztet többször.
    Windowst és noname PC-ét használtak.
    Marhára nem volt jelentős különbség, és a leggyorsabban írt lemez nyert az olcsobb cd íróval.

    Igaz, csak hajszálnyival volt jobb a vétermék mint a másik drive al.
    Leglassabban meg klözel olvashatatlan volt.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák