Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • multiplikato

    tag

    válasz #56474624 #14899 üzenetére

    Tervbe volt véve egy vastagabb hangfalkábel, mint tesztalany, de sajnos itt vidéken híradástechnikai bolt jutott forrásként, elsőre. A kedves, úriember eladó, a pökhendi, arrogáns stílusában kb. jó hogy le nem köpött, hogy mertem zavarni az igényeimmel. Tanújelét is adta, hogy nem hajlandó kiszolgálni engem ilyen csacskaságok miatt, így elmaradt ez a projekt.
    Pedig komolyan mondom, komoly vásárlási szándékkal, a pénztárcámmal a kezemben mentem be :D
    Annyi baj, az OBI tele van mindenféle jóval. Szerintem vasalózsinórból csinálok majd hangfalkábelt. :D

  • PuMbA

    titán

    válasz #56474624 #14899 üzenetére

    Nincs pénz, nagyjából december környékén tudok szerintem majd egy jó HiFi-re beinvesztálni. Addig mindenféle zenéket hallgatok/keresek, az úgyis sok idő főleg, hogy egy számot többször is meg kell hallgatni :D Mit találtam....

    A történetedről eszembe jutott a legdurvább balesetem, amit szintén elég könnyen vettem :DDD : vagy 9 éve lehetett, házunk előtt kivágták egy régi fát, de a tönkjét otthagyták. Arrafelé futok, mint az őrült, megbotlok és az arcom (homlokom) pont éri a tönk szélét. Valami iszonyat gyorsan estem, mert még a kezemet se bírtam magam elé tenni. Egy pillanatra semmit sem láttam csak egy nagy kékséget (kb. mint kékhalál szöveg nélkül), aztán felálltam tök nyugodtam és gondoltam magamban, hogy megnézem már, hogy mi történt velem. Felmegyek a lakásba, belenézek a tükörbe: látom, hogy van pár seb, vérzik is, de semmi komoly (egy tönkből kiálló darab majdnem kiszedte az egyik szemem, mert fél vagy egy centire volt a szemem alatt egy nagyobb seb). Letörlöm a vért, leülök a fotelbe, elkezdek TV-t nézni. Kis idő múlva szüleim látják, hogy sebes az arcom, mondom elestem. Erre mondják, hogy OK (gondolom a sérülésekből semmi komolyra nem gondoltak) és le volt zárva a téma örökre :C . Egy év után vettem észre a fejemet fogva, hogy a homlokomon van egy elég nagy bemélyedés és csak akkor ugrott be, hogy azért kellett volna valami koponyavizsgálat, de nem voltam semmi ilyesmin azóta se.

    Nekem csak eszembejutott (az ultraszar Logi Z-2300 összepakolása után), hogy a nappaliban 10 éve porosodó HiFi rá kéne kötni a gépre és még aznap összetákoltam a cuccot szóval elég hirtelen volt ez is. Összesen költöttem 2500Ft-ot a rendszeremre szűk 1 év alatt. :C Vettem egy ilyen ultrajó kábelt a gép és az erősítő közé, Blu-Tack-et a hangfal alá és egy jó ár/érték arányú CS4382 DAC-os hangkártyát 1k-ért.

Új hozzászólás Aktív témák