Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Tristis #14003 üzenetére

    "Ettől függetlenül a Warfi és a Jamo hasonló modellei nem hiszem hogy sokban lennének jobbak vagy rosszabbak (nem hallottam őket egymás mellett, így persze lehet hogy nincs igazam). "

    Haveromnak Jamo van, nekem CAV DP880A volt. Nem egy kategória a kettő, nagyon nem. Elmentünk ketten az ATC pesti bemutatótermébe, nem hitte el hogy annyiba kerül a CAV mint a Jamo. És nem csak a hangja, de a doboz minősége is más kategória. Azóta már lecseréltem egyszer a DP880A-t, Polk RTi A3-ra, ami új áron pont kétszer annyiba kerül mint a CAV. A polk jobban tetszett, tisztábban, szebben zenélt, de újra rá kellett döbbennem, hogy nem az árcédulát kell nézni, és árban ugyan visszafejlesztettem, de hangban a polkhoz képest előreléptem (nem is kicsit) most a Sound Art W2-vel, ami újan 40e forint, plusz ez hivox tuningos, ami állítólag sokat dob rajta. Szerintem óriási vétel, igaz kicsit válogatósabb zenei téren. De hát valamit valamiért...

    A három hangfal közül egyébként:
    CAV - kínai fejlesztés, kínai gyártás
    Polk - amerikai fejlesztés, kínai gyártás
    Sound Art - magyar-dán fejlesztés, kínai gyártás

    Van egy olyan érzésem, hogy a polknál erősen elkérik az USA fejlesztés felárát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák