Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Ubulhun #113947 üzenetére

    Congrats itt is :C :K Ha már jobban belemerültél, majd mesélj a szubjektív benyomásokról.

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

  • ozzy711

    őstag

    válasz Ubulhun #113947 üzenetére

    Pár óra használat után, öreg Onkyo TX-SR 501 - hez képest is élmény, pedig azt is szerettem.

    Azért az megvan, hogy az Onkyo egy belépő szintű 5.1-es erősítő? Csúnya lett volna, ha hozzá képest nem lett volna élmény egy minőségi sztereó! :))
    A rendszer többi tagját és az akusztikai környezetet ( szobaméret ) is írd le légyszi, hogy el tudjuk helyezni a skálán!

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Ubulhun #113947 üzenetére

    Köszi a ma esti fülelést, totál azt a szintet hozta, mint denesdr-nál amit hallottunk (csak a DSP és korrekciók nélkül nyilván). Halál semlegesen-természetesen, finom, gyönyörű magasakkal zenél. :K Nagyon kellemes, nagyon hallgatható és szerintem marha jól passzolnak az E30-al. Annak külön örülök, hogy egzotikum helyett az Audiophonics ("hozzá ajánlott") kábelt behúztad és lám, temetői koromfekete csend :U

    Indulhat a tilitoli, dugók ki, meg picit előrehúzod őket és kiváló lesz. + A baloldalit talán el a faltól kicsit (amennyire a tér engedi). A helységet pedig ahol csak eszétika (és WAF) engedi, csillapítani, kicsit zeng most, sok kő, és azon filóztam, a tv elé keresztbe egy szőnyeg szintén hozhat a konyhára + dobozokat ~10 cm-re megemelni.. és majd ha esetleg hívsz minket megint, meghallgatjuk így is. :B :R VLC-ben Equalizer környékén nézz szét, esetleges búgást ki lehet vele szedni, finomhangolni a mélytartományt kicsit, a többi szerintem (fülre) ok.

    A laptopon pedig próbálj ki egy Live Linux alatt egy Tidal-t, vagy a saját lejátszóját, például Xubuntu alatt egy pendrive-on. (4-8GB mérettől már jó vagy, filléres tétel).

    1. telepítő ISO letölt, ez egyben egy live linuxként is indul, ha boot-nál az usb-t választod HDD/SSD helyett. (A gépről semmit nem töröl ilyenkor).
    2. kiír Balena Etcher-el az USB-re (UEFI mód ha választható ilyen)
    3. reboot és boot szekvencia ideiglenes vagy végleges cseréje, először az USB-ről próbálja meg
    4. Linux indul, böngésző, Tidal vagy Youtube

    Ez kicsit gyorsabb így.

    Azon a gépen ha nincs nagyon mit félteni, a HDD-t törölném és a Live-ként boot-olt Xubuntu-t telepíteném. :K Ha törölhető minden, a telepítő is felajánlja ezt és többszörös OK-zás után letúrja, gyorsformázza. Sok neki a W10. VLC van Linuxra is natívan, emuláció nélkül ;) A szoftver központból kikereshető és feltehető. Ha elakadsz, írj, ha meg nem nyűglődsz vele, sok türelmet a W10-hez. :D (Kellene neki 8G RAM és SSD).

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák