Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Mathiask #111309 üzenetére

    Ja-ja, de a 600-ért -lévén az már nagyon feszegeti a határokat- azt hiszem túl sokat várnék a faltól, így inkább 3-400 körül érezném jól magam.

    A dobozkereső hsz-emre felvetődő kérdésekre -egyben megköszönvén azokat- , pár válasz:

    *5x2m, de 3m belmagasság, szóval kb 11-12 átlagos mˇ2-nek megfelelő a "szoba" térfogata és ez lehet a jövőben változik egy 6x4-es átlagos magasságúra

    * nearfieldben gondolkodom, álló oda azért még nekem is overkill (ornoot? :D ):
    szóval ne hátsó bassreflexes vagy zárt, mid/low méret ~5" elég és talán jobb a selyem/papír dóm/membrán-anyag(?)

    * néha én is elgondolkodom, hogy mindent eladva, venni kellene valami jó aktív atc-t és letudva az egész (jobban mondva az eladott cuccaim összegét is megtoldva, 1 falra talán futná :DDD )

    és a legújabb jelöltek az scm-ek(7/11) mellé:
    Sonus Faber Lumina II (persze csak a II-s nem akciós jelenleg :N )
    (nagyon eselteg Def. Tech. Demand D11?)

    , ja még egy Chario Delphinus is megkísértett, de ellenálltam :DDD
    (azzal kb ugyanott tartanék, mint a Gold100-zal: feltehetően csodás, de mégis "sok" hang ebben az elhelyezésben ...és cserélem a amp/dac/kábelézést is ;] )
    , nagyon elveszett keresgelőként még LS50meta, Kef R3 és még a végén egy magát féláron keltető Opticon2 is felbukkant, de ezek nem komolyan

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák