Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz tomazin #41584 üzenetére

    én sem konkrétan neked címzem, hanem úgy általánosságban. egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet ennyit sírni a randomon

    [tudom, hogy lehet, hogy nem feltétlen csak erre gondoltál, vagy gondolnak mások, van más "probléma" is nyilván a game-el, de ez jön elő legtöbbször, bár most már szorosan mellette van az azon való sírás, hogy mindig van egy legerősebb deck és hogy ez milyen szar így, hogy nincs minden kasztnak legalább 1 olyan deckje, ami %-ra pontosan minden ellen ugyanannyi winrate-el dolgozik. (aki kicsit is átlátja a játék matamatikáját nyilván tudja, hogy soha az életben ilyen helyzet nem fog kialakulni)]

    tényleg hihetetlen számomra. ahogy az is, hogy nem érti meg az aki ezen sír, hogy attól, hogy még van random, ha valaki jó, attól függetlenül is jó lesz. az, hogy lemákolnak 30 meccsen egy hónapban a világon semmit nem jelent egy komoly játékosnak. magyarázhatja mindenki a bizonyítványát azzal, hogy őt nem is érdekli a game ennyire (de annyira persze igen, hogy ide járjon sírni), hogy dehát keveset játszik, de ez, meg az, ha hónap végén szar a rangod, az nem azért van, mert szerencsétlen vagy. soha. de ahogy nézem ez a topic mindig erről fog szólni, ahogy anno a diablo 3 is arról szólt, hogy szar a drop. szemét lehúzós blizzard, köcsög random, vicc, hogy milyen jó ez meg ez a deck. ezzel lefedtem a postok 80%-át a topicban, hogy valaki linkelne egy 12-es arénát, vagy egy legend rangot, akármit... ugyanmár, arra születni kell

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák