Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni ezzel a témával kapcsolatban .
    Az eggyik ismerősömnek kellene majd segítenem a gépét feltelepíteni.
    3-ba van particionálva a winyója és csak azt kellene formázni amin az op rendszervan.
    Csak én régebben ez ügyben ugy jártam hogy a másik két particiót nem ismerte fel a friss op. rendszer.
    Valahol régebben olvastam hogy csak el kell nevezni a particiókat és ez miatt nem ismeri fel a friss rendszer.
    Ezt szeretném kérdezni hogy hol lehet megcsinálni a windowsnál és hogy jár e adatvesztéssel vagy iesmivel. Fontos lenne a segítség.
    A segítségeteket elöreis köszi!
    Üdv.: Pöttön

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

  • Pöttön

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy 1tb-os 2,5-es külső hdd-m. Eddig tökéletesen működött.
    A problémám az lenne hogy a windows gondolt egyet és nem akarja fel ismerni csak ha megformázom.
    Amit én nagyon nem szeretnék, mert tele van fontos adattal.
    Tegnap még tökéletesen működött, most meg állandóan ezt a formázást erőlteti a gép.
    Próbáltam mással is tv, konzol, ezek is csipognak hogy felismerték, de nem jelenítik meg mint meghajtót, pedig régen gond nélkül működött ezekkel is
    .
    A windows lemez kezelője gond nélkül kijelzi, betűjelet, mindent, a sajátgép-ben még sincs ott.
    A hdd az samsung f1 asszem, a tok meg spear vagy mi(ez volt a legolcsóbb).

    A tokkal kapcsolatban annyi észrevétel van hogy régebben amikor felismerte a gép és még jól működött a hdd akkor hosszabb ideig villogott a töltést jelző led-e, most így hogy nem akar működni rövidebb ideig villog. Lehet hogy ez adta be a kulcsot?

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák