Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Zeratul #11301 üzenetére

    Talán el kellene olvasni a súgót. Nem mintha én elsődlegesen onnan tudnám, megnézhető diskeditorral is, utána lehet nézni a neten, ki lehet próbálni stb.

    XP-ben formázhatsz bárhogy egy partíciót, utána GetDataBack és visszahozza.

    Ha úgy lenne, ahogy írod, egy ilyen program nem tudna visszahozni semmit.

    Jó lenne, ha nem fárasztanál feleslegesen ilyen alap dolgokkal! Nyilván ki sem próbáltad, egyszerűen nem is tudod, miről "beszélsz", akkor mi értelme firkálgatni a vakvilágba?

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Zeratul #11301 üzenetére

    ..és az állításom még mindig igaz, még XP S3 esetében is. Most ellenőriztem, nehogy véletlenül a levegőbe beszéljek.

    Leformáztam egy vinyót "teljes" formázással, utána diskedittel belenéztem: ott virítanak rajta az elveszettnek hitt adatok. GetDataBack kincsesbánya, de azt már rá sem indítom, mert minek.

    Ezek a tévhitek, amit egyesek terjesztenek, arra jók, amit magam is tapasztaltam egyszer. Vásároltam egy használt vinyót, okostojás eladó szépen leformázta, üres partíciók csábítóan kellették magukat.

    Arra csábítottak, hogy legalább a tanulság kedvéért ráuszítsak egy GetDatát. Úgy is lett. Megnéztem az eladó szexvideóit, warez cuccait, beszkennelt igazolványát stb. De utána meg semmisítettem, mármint ahogy én szoktam. Diskedittel legyalultam, vagyis kinulláztam a szektorokat, hogy úgy nézzen ki a vinyó, mint újkorában.

    Eladó biztos nyomott egy teljes formatot, mer' hát azt olvasta valamelyik fórumon, hogy az a jó...

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák