Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _OP_

    csendes tag

    Helló Mindenkinek!

    Kérlek segítsetek.Kaptam egy 160GB-os Samsung HDD-t karácsonyra a másik 40GB-os Maxtorom mellé.Mivel jumperolni sajna nem tok :O :O , meg rossz a kábel is ezért a 160GB-ost használtam egészen mult szombatig.Ugyanis akkor azt gondoltam hogy milyen jó lenne az UHU-Linuxot megismerni(eddig WinXP-m volt SP2-vel).Na mikor föltettem az UHU-t akkor a Gnome rafikous környezet nem működött.És mivel meg volt partícionálva a HDD (119GB-on a cuccaim és a maradékon pedig a rendszer) és ha meg akartam nyitni a zenéimet akkor megfagyott a gép.Na akkor gondoltam egyet hogy fölteszem a Win Server 2003at.A telpítésből 25 perc volt vissza amikor ezt írta ki:

    COM+ Setup Error:
    A(z) COM+ alkompenens kivételt okozott a OC_COMPLETE_INSTALLATION telepítésiüzenet végrehajtása közben.
    d:\srv03rtm\com\complus\src\complussetup\ccompluscore.cpp (561.sor)
    Hibakód=0x80040206
    A rendszer várut belső hibát érzékelt.
    A COM+ eseményosztályok bejegyzése nem sikerült.


    Na és itt az OK gombra lehet kattintani.Amikor föltette a Win. Server 2003-at akkor a bejelentkezés után megfagy a rendszer!

    Na akkor azzal próbálkoztam hogy letöröltem a partíciókat és újakat csináltam de ez sem segített.

    Légyszi próbáljatok meg segíteni!
    Előre is köszönöm:
    _OP_

    Intel Celeron 1700MHz CPU, ABIT SR7-8X Motherboard, 512MB RAM, SAMSUNG SP1634N 160GB 7200RPM, Maxtor 2F040J0 40GB 5200RPM, LG GSA-4163B DVDRAM, Pioneer DVD-ROM DVD-117, PixelView TV Tuner, ATI Radeon 9250PRO 128MB, LG L1715S 17'', M$ Windows XP SP2

Új hozzászólás Aktív témák