Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dassler

    őstag

    válasz nofi #2921 üzenetére

    Szia,

    hát elég szűkös keret. Bizományiban elég lutri, franc se tudja, ki, hol, hogyan használta, bár egy jó bizományosnál azért talán erre is adnak. Nem ismerem az ide vonatkozó jogszabályokat, hogy mennyi infóval kell/lehet szolgálni az eredetről. Nem nyúlsz nagyon mellé, ha valamelyik nevesebb gyártó termékével próbálkozol - értem ezt inkább erősítő terén -. Ha főleg sztereóra lesz, ekkora összegnél nem feltétlen kéne törekedni az 5.1-re sztem.
    Amikre érdemes figyelni, eleve a külső sérülések, főleg a csavarok környékén, ahol eltávolítható a burkolat. Ha látszik, hogy bütykölve volt, akkor rá lehet kérdezni, hátha tudják, miért. Attól még lehet jó, hogy vmit cseréltek benne. Kicsit gombokat is le lehet csekkolni - tekergetni, nyomkodni - hogy működnek-e rendesen (kapcsolási pontok meg hasonlók), de legjobban ezt is bekapcsolt állapotban teheti meg az ember, ezért ha van rá mód, érdemes lehet bekapcsolni, és meghallgatni is.
    Amúgy új cumóknál az általad említett összeg, ami után elvárásai lehetnek az embernek, az sajna kicsit eltolódott manapság. Bár a jó cuccok régen is drágák voltak, inkább értem arra, hogy mi mindent adnak el "Hifi" meg "házi-mozi" címszó alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Aktív témák