Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxlongikaxx

    aktív tag

    válasz lajthabalazs #22022 üzenetére

    ebay, amazon, avx, etc... Azert egy belepo scanspeak, seas nem olyan veszes, es messze veri ezeket a HA cuccokat.

    En most felhagytam a hangfal epitessel, de ha en subot epitek tuti hogy egy direct servost fogok epiteni, zsebbe nyulos de legalabb megeri az idot amit raforditok.

    en epitettem ket frontot, amiben van 4 db hivi melykozep, de csak azert mert nagyon olcson vettem oket, de mar most azon gondolkozom hogy kicserelem oket seasokra, ha annak idelyen mas drivereket valasztok most lehet nem tennem meg. Mondjuk a hangjaval nincs bajom, de mindig van hova fejlodni es hajt a kivancsisag.

    Ja es az en velemenyem az hogyha mar sub lada akkor csakis zart.

    [ Szerkesztve ]

  • Ebit

    addikt

    válasz lajthabalazs #22022 üzenetére

    Szerintem a megközelítés, kiválasztás rossz.
    Leírom ismét:
    Használt hangsugárzót könnyebb az egyéni igénynek megfelelően beszerezni, jó minőségben.
    Egy építés, átalakítás, módosítás szinte minden esetben lényegesen drágább.
    Ezenkívül a kivitelező és a környezete ritkán elégedett a termékkel.

    " A vételár nagyrésze szállítási, raktárköltség, marketing és egyéb működési költségei a kereskedelmi láncnak, nem a hangzást fizeted meg, hanem azt, hogy eljut a nappalidba, szép dobozban, márkásan."
    Ezért javaslom a használt vételét.
    Kisebb költség, meghallgatható jellemző / bejáratódott- állandósult / hangminőség, egységnyi költségből, jobb hangminőséget lehet beszerezni.
    A lehetőség természetesen ezután is adott a változtatásra, de ami szintén lényeges a viszont eladhatóság jobb.

    Tagab, és kiderül, hogy mindenen spóroltak
    Néhány forumot elolvasva,ez számomra nem meglepetés.
    sporoltak...???
    Ennyi pénzért ezt adták, de olcsobban is van, volt a Jamo palettáján, jobb minőség.

Új hozzászólás Aktív témák