Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz imibogyo #72973 üzenetére

    Sikerült anno olcsón szerezni olyan pozdorja lapokat, amik a bútorlap szállítmányok zárólapjai. A tetőcserénél pattant ki az ötlet, rövid idő volt rá. Szerencsére a bontás után sikerült az anyagot felpakolni, mert utána már nem ment volna. :) Az ácsok csináltak a kijelölt területre 100*100-as gerendákból egy alapot, arra ment egy lap és a többi az oldala és a teteje. Az ajtók bontott beltéri ajtók. Az egyiket tokkal kaptam, a másiknak én csináltam cseréplécből. Raktam egy ventilátort a plafonba, de nem sok értelme volt. A villamosítást én csináltam. Alulra raktam egy padlószőnyeg réteget. Került fel 2 íróasztal, meg cserépléc keretre körbe polcoztam a maradék pozdorjával. A 2 sarka a tető miatt le van csapva.
    Igazából még apróbb részletek várnak megvalósításra és a szigetelésre is tervezve van egy réteg hőtükör fólia. Valahol vannak képek a készítésről, de semmi extra, ahogy adja magát. A lapok közét kinyomtam valami tömítővel, ha jól rémlik.
    Nemrég felraktam 2 fémpolcot, amitől több helyem lett. Sok minden volt a padlón, már alig tudtam bemenni.
    Miért kell emelni egy 240cm-es belmagasságon?

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák