Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rav3n02

    senior tag

    válasz LifeSpirit #3096 üzenetére

    Csak figyeld meg, ahogy beszél velük, lekezelően, ahogy bemutat egy gyakorlatot a mesterekkel...Hatékonynak tartom a wt-t nem minden esetben és nem mindenáron de valóban rengeteg használható technikájuk van. Azért hagytam abba mert nagyon rámentek a pénzre, akinek volt pénze az másfél év alatt "mester" lett...Kicsit kiábrándító amikor a központi edzőteremben olyan "mesterrel" gyakorolsz aki egy épkézláb Pak-Saut nem tud megcsinálni és vigyáznod kell meg ne üsd....Sajnos akkoriban épphogy ki tudtam fizetni a havidíjakat ami már akkor is 8 ezer forint volt és a híres fehér póló 5000, így papíron két szintem van, egyébként meg a 7-8 szinten lévő tanítványokkal gyakoroltam, kivéve persze ha Máday Si-Fu ott volt, mert nem láthatta, hogy a "plecsnik" nélkül hova fejlődtem...A volt mesteremet a mai napig tisztelem és bármikor hívna bármiért segítenék neki, de a szövetségből elegem lett...meg egyébként is, még nagyon sok stílust kell kipróbálnom :)

    Tóth Renáta Si-Hinget nem ismerem, bár ha látnám lehet felismerném.

    Mindenesetre ha jól érzed magad ott és tetszik amit tanulsz, akkor hajrá, sok sikert hozzá :R

Új hozzászólás Aktív témák