Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz deniro2 #11884 üzenetére

    Nem szerkesztem az előző hsz-t mert nem akarok belepiszkolni a jókívánságokba...

    40/40/20-as aránnyal 210g ch-t enne kb... mondtam hogy lehet rajta változtatni alkattól függően...legyen 40/30/30...

    Az új osztással már csak 161g ch-t vinne be...miheztartás végett ez 1 zacskó rizs, meg mellé egész napra leosztva minden étkezéshez 1 jó adag zöldség...ha ezzel nem fogy a kolléga 30%-os testzsír mellett, akkor könyörögve kérlek mondd már meg mitől fog? :)) - újfent ajánlom hogy nézd meg újra az edzéstervét...

    Én csináltam azt a módszert, amit te mondtál, (kísérletezgetés), nálam nem vezetett célra... én egy egyszerű módszert kerestem, amivel elég 2 havonta újrakalkulálnom, és tudom hogy mit kell tennem... tudom hogy mit érdemes enni, nem nézegetem a kajákon lévő tápanyagtáblázatot, használom a myfitnesspalt... az egész edzésre szánt energiám (szellemi) legalább a felére redukálódott az eddigiekhez képest, és MOSTMÁR a tömegnövelésnél nem hízok el mint a disznó...

    Ha nem haragudsz meg, akkor nem fogok statisztikát vezetni, nem fogok megkérdezni testalkatonként 10-10-10 embert, hogy ők mennyi ch-val tartják a testsúlyukat, és nem fogok kettős vak kutatást sem végezni azért, mert nem vagy hajlandó elfogadni, hogy másik módszer is működhet, nem csak az, amit te csinálsz... nem ér annyit nekem az egész...

    És akkor most felteszem a kérdést: Szerinted 160g ch-tól egy 86kg-os 25-30 TZS %-os ember nem fog fogyni heti 6 edzés mellett? Ez csak az én számolgatós baromságom!

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák