Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Janesz

    őstag

    válasz Woodslave #286 üzenetére

    nem arról van szó mennyit ér...hanem arról,hogy ezek után fenntartással kezelik az emberek a cuccokat amiket lehet kapni náluk...
    nyílván adhatnák olcsóbban is a cuccokat de nem céljuk mindenféle olyan cuccot behozni ami ugyan amcsi gyártmányú de az egész neten 1 kósza vélemény nincs róla...és veszel 3-4 dobozzal mire rájössz,hogy egy fos...

    meg ugye megint azt a példát tudom felhozni,hogy ha olvasod a tesztelők véleményét akkor láthatod,hogy senki nem írta még ,hogy hozott mondjuk 5kg-ot de miután abbahagytam le is ment mind tehát szart nem ért...az én kúrám majdnem a legdrágább cuccokból van összeállítva...de egy superdrol vagy phera plex hatékonyabb mint ez ,de én úgy vagyok vele,hogy betartom a képzeletbeli lépcsőfokokat és ezután nyomom majd csak azokat amik árban lehet,hogy olcsóbbak de erősebb cuccok...pl. legközelebb biztosan nem fogok venni m1p-t amiből ugye a 2 dobozzal 40k itthon de kinnt is az a legdrágább cucc (47$) mert sztem nem attól nőttem amit nőttem...és máris olcsóbb...

Aktív témák