Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Boxer001

    veterán

    válasz Klemens #20252 üzenetére

    Na ezért mit fogsz kapni... ;] Rólam tudják, hogy szándékosan rakom az olajat a tűzre, de neked lehet nem nézik majd el. :D
    Én is lazán el tudnék zabálni 50-60k-t, csak akkor eléggé gondban lennék...ez van, izmos már úgy se leszek.

  • Manitou

    addikt

    válasz Klemens #20252 üzenetére

    Én általában napi 2x-3x eszek húst + tápkieget álatában csak edzés után szoktam, van amikor nincs kedvem húst enni, akkor megiszok egy turmixot, vagy eszek túrót. Régen annyi túrót megettem, hogy besokaltam szerintem, már nem kivánom.
    Ha rendelnék ebédet melóhelyen az 930 ft lenne ( ebben van leves + második, ami hús meg valami köret) + bevágnék egy pizzát aztán máris szép kis összeg elment és még csak 2x ettem. Szerintem ~1500 nekem is megvan / nap, de lehet néha 1000-ből is kijön, és akkor tényleg minőségi kaját eszek. szénhidrátből és fehérjéből is.

    Rettentő sokat lehet spórolni a kaján. Tudok példát az 5 tagú családra és havi 30K kajára és nem fejenként 30K.

    Jó, persze ha nincs sok pénz nyílván lehet nagyon olcsó kkajákkal is ellenni, De amit te mondol, az azt jelenti napi 200ft jut kajára mindenkinek, nyílván ezzel nem lehet "versenyezni". De mit kapsz ma 200Ft-ért? :U
    Amit írtam arra vonatkozott, hogy egy átlagember amennyit elkölt kajára, abból simán tudna normálisan is enni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák