Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • glutamin

    őstag

    válasz marcus.fenix #45622 üzenetére

    Nagyobb izomcsoportokra kb nekem is kb ennyi (comb, mell), kisebbekre pl váll többet.

    „When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz marcus.fenix #45622 üzenetére

    ez se biztos hogy így kell legyen, mármint akkor is szét kell baxni ha 1-szer edzed.

    De ha így fejlődsz akkor rendben van.

    Most azzal szórakozok, hogy letöltök e-bookokat amiknek olyan a cime, hogy:
    - miért szívás a hagyományos bodys módszer
    - hazugságok a bodíról
    - legnagyobb tévedések

    A lényeg hogy már 3-at elolvastam nagyjából (van közte 505 oldalas és angol mind :D ) és ha hozzáveszem a t-nationos edzők írásait, akkor kb 4-ből 3 féle a megközelítés arról mi az üdvözítő. (bár az 505 oldalast még nem olvastam végig, lehet a végén van a tuti :D )

    Gondoltam hogy szintetizálni kéne a leírtakat, de kb ez a közös pont:
    1. szabad súlyos alapgyakorlatok
    2. minimum 1 gram protein testsúlyfontonként.

    Ami még hasonló, hogy el kell felejteni az úgymond profi testépítől által követett és a magazinokban megjelentett edzésterveket, mert az átlagnak nem működik. Ha neked működik akkor szerencsés alkat vagy. A legfontosabb a túledzés elkerülése,
    Egyik ajánlat: 2-3 gyakorlat 1 testrész, 4-6 ismétlés a 2 max 3 munkasorozatban, hetente egyszer, csak alapgyakik, tehát mell: fekvenyomás, 2*4-6 ism (munkasorozat) 2*4-6 ferde padon egykezes, esetleg 3-ik gyaksi tolódzkodás
    2. Egy másik író szerinti edzésterv: tárogatás 2*10-12, tolódzkodás 3*10, fekvenyomás 2*10-12. ferdepados 3*10-12
    3. az 505 oldalasnál még mindig nem tudom de egyre kíváncsibb vagyok :DDD ű
    4. a t-nationosok szerint egy testrészt heti 2- de inkább 3 szor, alapgyakik, itt a bukást kerülni kellene
    Az biztos hogy az emberek 90%-a valamit xarul csinál mert elvétve látsz naturál izmos embert, legalábbis én.
    Személy szerint én inkább a kajálásban látom a hibát, nem a csodaedzésekben.

    Elolvassa ezt vki? :F

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák