Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #374 üzenetére

    arra figyelj hogy ne vegyel neki ilyesmit mert hooooooootttttt felesleges lesz. ha 10nel tobbszor fogja hasznalni akkor azzal magyar csucsot fog donteni, de lehet europait is
    de ez most full komoly, csak egy felesleges lom lesz a szobaban, egy ideig jo mert ra lehet pakolni a ruhakat meg ilyesmi de elobb utobb lekerul a pincebe, vagy a padlasra, kamra, garazs stb...
    szoval 0 forintot erdemes elkolteni ra


    Ugyanezt tapasztaltam itthon én is :D ( nekünk még nem került le a pincébe :D )

  • penene

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #374 üzenetére

    Ha megveszem neki, akkor használja, addig csak a kifogás megy.
    Ha 10 percet teker, akkor kb. +30%kal megnövelte a napi kalóriahasználatát szerintem.

    Sétálni sétál néha, amikor éppen a szabadban lehet hétvégén, most nyáron.. Télen meg... Szal mozgás kb. 0.
    Más esély nincs, hogy valamit mozogjon. Ez pedig viszonylag kényelmes lenne.

    Kajálni egyre normálisabban kajál, mert cukorbeteg... Szal nagyon nem is diétázhat, de most már nem is eszik olyan durván sokat, figyelek rá én is:)

    Én lehet hülye vok a diétához, de annyit tudok, hogy tisztán kajálással, nulla +kalóriahasználattal semmit nem ér a diéta. Tehát amikor azt mondod, hogy elsősorban nem ezen múlik, akkor az lehet, hogy igaz, de hogy ennélkül sem lesz semmi eredmény, az biztos...
    De javíts ki, ha tévedek.

    fLeSs: köszi, vmi olyasmit fogok, ha veszek, nem kell überdurva...

Aktív témák