Hirdetés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Túledzettem magamat mint a szar, méghozzá alig 3 hét alatt.
    3 hete elkezdtem egy olyan szisztémát, hogy 2 nap edzés, 1 nap pihi, 2 nap edzés, 1 nap pihi, és így tovább. hát+hátsó váll, mell+bic, pihi, comb, váll+tric, pihi.
    Idézem a naplómat. :D

    05.07-én mell+bic volt, az edzéstől kezdődően a bic folyamatosan fájt, de csak ilyen lágyan, azt hittem, hogy az edzés jó intenzíven sikerült, kb. fél cm-rel volt kisebb a karom, mint előtte
    05.10 - kicsit kifáradtnak érzem magam, az edzéshez sem volt kedvem, nem is volt vmi jó (váll+tric).
    05.11 - elég szarul aludtam
    05.12 - kurva szarul aludtam (forgolódás, szenvedés)
    05.13 - alig aludtam 4 órát, azt is kibaszott szarul (forgolódás, szenvedés), ébredés után megfájdult a bal vállam, ami ezelőtt még soha (mindig csak a jobb fájt), előjött egy kis térdfájás is, ami már kb. 2,5 éve nem volt
    05.14 - reggel ébredés után gyors és erős szívverés, enyhén fájó fej, napközben a vállam még jobban fáj, elkezdett a bal csuklóm is fájni. az edzésre gondolva hányingerem van, ugyanakkor a kajával nincs különösebb gond.

    Ismét csak azt tudom mondani, hogy okos ember az én hibámból tanul! :D

    Most asszem beiktatok pár nap pihit.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Aktív témák