Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Flow #13586 üzenetére

    24h fórumozás?mi ez valami új versenyszám a The Iron Man versenyen? :DDD

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • G@ben

    addikt

    válasz Flow #13586 üzenetére

    Látszik a szemeden! ;] Menj, aludj egyet, ha már engem nem hagynak! :)

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

  • Dorien

    veterán

    válasz Flow #13586 üzenetére

    Hülyék lennének...
    Az állam azt is lenyúlná. Velejéig korrupt és hazug itt szinte mindenki, akinek hatalma van.
    A hányinger kerülget, ha bekapcsolom a hiradót vagy beleolvasok az újságba.

    A közalkalmazottak már a többi ember adójából vannak fizetve.
    A hwsw-n Guga csinált egy listát, hogy mennyi a (regisztrált) munkanélküli, hányan vannak táppénzen, mennyien közalkalmazottak, nyugdíjasok, BAR-listán levők, stb.
    A feje tetején áll itt minden. Érzésem szerint nagyon közel vagyunk ahhoz a krízishez, ami végbement Argentínában.

    Frei dosszié - Argentin tangó

    Én igazából egy kiutat látok: Teljes tisztogatás a vezetőségekben, drasztikus adócsökkentés és drasztikus adóbehajtás egyidőben végrehajtva. Ugyanakkor egy erős támogatási rendszer kiépítése a kezdő vállalkozók részére, mert ők és a jövőbeli alkalmazottaik lesznek, akik valóban értéket fognak teremteni és pénzt fognak fizetni az országnak. Sajnos jelenleg ennek semmi megvalósulási esélyét nem látom.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • Taki_

    csendes tag

    válasz Flow #13586 üzenetére

    3 autó... pfff... Külsőságek alapján ne ítéljen senki! Az csak előítélet, az pedig nem jó! Nekünk is van egy drága aranyos szomszédunk, a Magyar Közútkezelőnél dolgozik, maga a megtestesül becsületesség és ártatlanság :DDD Lopja a gázolajat a céges autókból, van hogy hótolóval jár haza és a nyílt uccán csapolja meg:D Meg hihetetlen mennyiségű fát bír összelopkodni, Greenpeace tiltakozna, ha meglátná mi van az udvarán. Ja és van 3 autója általában és 1 azaz egy darab rendszáma, amit cserélget össze-vissza rajtuk. Na ez így önmagában már bűncselekmény és 3 évig terjedő börtön jár érte. Szóval ez a megtestesült igaz ember állandóna fölnyom minket az apehnél. Látja az x milliós autóparkot, meg a külsőségeket, azt enyni. Semmit nem tud rólunk. Az apeh meg megdícsért minket, hogy ilyen becsületes céggel is ritkán találkoznak mint a miénk. Amennyi adót fizetünk nekik, abból eléág sok mindent vehetnénk meg, de nem is tehetnénk meg, hogy feketézzünk, se a saját cégünk se az, amelyiknél dolgozom. Úgyhogy kár általánosítani és úgy vélemény mondani, hogy az ember nem ismeri a hátteret.

    Ja, ezt nem neked írtam, csak úgy általában erre a mai értelemtlen témára...

    [ Szerkesztve ]

    http://Flickr.com/T4KI

Aktív témák