Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    válasz TTomax #16843 üzenetére

    Ott már elég erősen érik egy Win reinstall ha ilyen gondjaid vannak. Nekem semmi bajom nincs a 320-as driverekkel, tegnap raktam fel a 320.49-et (de a 320.18-as sem tapasztaltam semmit), Metro LL-el és Call of Juarez-el teszteltem. Semmi gond... :U

    Apropó, visszatérve a vBIOS upgrade / nem upgrade témához. Egy kis időre vissztettem a 670-emre az eredeti F10 vBIOS-t, és az alábbiakat vettem észre (ugyanazon driverrel tesztelve):
    - a kártya megint elkezdett hangosan sípolni / ciceregni (ahogy a legelején is)
    - Heaven-ben 1 tizeddel kaptam jobb eredményt max FPS-re, de legaláb 3-4 tizedet vesztettem a minimum FPS-nél
    - valahogy "röcögősebbé" vált a kártya

    Visszatettem a legutolsó hivatalos F13-ast: sokkal halkabb lett (nincs hangos cicergés terhelés alatt), nem érzem annyira "röcögősnek" a megjelenítést, és magasabbak a minimum FPS-ek is.

    Összegezve:
    Az én hitvallásom hogy ha van valamiből friss, akkor 99% hogy jobb mint a régi. Új driverekhez új BIOS is "dukál"...már csak ha józan paraszti ésszel belegondolunk, ugye a fejlesztőmérnökök is a frissített szoftverekkel / hardverekkel tesztelnek... :B

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Új hozzászólás Aktív témák