Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheCompany

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Olyan problémám lenne, hogy egy emailt akarok küldeni és mindig visszadobja a gmail-es akkontom, céges e-mailről van szó, erre hivatkozik a gmail!

    Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 554 554 Spam email. Email Session ID: {4DD352F2-1000B-C6001FAC-7B6} (state 18).

    Ha kicserélem a hálókártyát az internetmegosztós gépen, akkor egy darabig minden jó, megy az e-mail mindenhová, aztán eltelik 3-4 óra és megint visszadobja!

    Egyébként háttérinfó, hogy UPC-s kábelnet van a cégnél, és modemből egy PC-re megy, ami szétosztja az egész gyárba a netet mindenkinek, akinek szüksége van rá!

    Ha otthonról próbálok küldeni akkor elmegy a mail, ha stick-en küldöm ugyanarról a gépről akkor is elmegy, nem tudom milyen informatikai anomáliáról van szó, de már kezd kiakasztani egy kicsit, vírusírtóztam minden gépet, de semmi se változott, UPC-vel is beszéltem, ott sincsen semmi probléma, jah és a cég informatikusával is beszéltem, akihez az email-t akarjuk küldeni, elvileg ott sem változott semmi! remélem itt valaki találkozott már ilyen problémával, és tud valami ötletet adni, hogy mit lehetne csinálni!

    Üdv mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák