Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pvt.peter

    őstag

    válasz gyulaszu #10925 üzenetére

    Szia,

    Bocsánat a késői válaszért.
    Kezdjük elölről az egészet, minden apró részlettel.
    "A" cím: az összes bejövő levél továbbítódik az alábbi szűrővel a "B" címre.


    Ezt azért csináltam így, mert ezáltal a tévesen spamnek jelölt levelek is továbbításra kerülnek a "B" címre.
    Az "A" cím esetében a Fiókok és importálás menünél engedélyeztem a hozzáférést a "B" címnek, tehát tudok levelet írni "B" fiókban "A" nevében.
    Van úgy, hogy nem a "B" címről írok válasz levelet az "A" címre érkezett levélre (így nem marad nyoma a "B" címnek az elküldött levélben), hanem az "A" -ba belépve kikeresem az Összes levél nézetből az adott levelet és úgy küldöm el.
    Ebben az esetben áll fenn az amit korábban is írtam: elküldés után az adott levél az eredetivel együtt bekerül a Beérkezett levelekhez :F

    Válaszolva a kérdéseidre:
    Ha továbbítod, akkor gondolom bekerül az elküldöttek közé.
    - Nem, bekerül szintén a Beérkezett levelek közé is, ugyanis kap egy "Beérkező levelek" címkét, emellett ott van az Elküldött leveleknél is.
    Az archiválással hová teszi?
    - Az archiválás során lekerül a "Beérkező levelek" címke így kikerül a "Beérkezett levelek" mappából.
    Ha később egy ilyen levelet előkeresel, akkor azt hol találod?
    - Elküldött, illetve Összes levél.
    Amikor arra válaszolsz, akkor az mit jelent hogy a beérkező mappába teszi az "elküldött levéllel együtt." ?
    - Tlképpen kap a levelezés egy "Beérkező levelek" címkét.

    Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Új hozzászólás Aktív témák