Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ctrl+Alt~Del

    senior tag

    Az első félórát megnéztem, és rohadt jó. Nagyon szimpi PRS, sosem láttam még "nyilatkozni".

    Mondott egy baromi jót, amivel maximálisan egyetértek: "Money can never be an excuse when it comes to rig."

    Amikor valaki azt mondja, hogy ő nem engedheti meg magának ezt az erősítőt, vagy gitárt, akkor csupán annyi történik, hogy nem akarja eléggé. Mert ha igazán akarná, akkor megengedhetné magának.

    Tehát lehet itt bohóckodni 120 ezres Ibanez grigrikkel, meg a HB-kel, de ha valaki nem vesz 400-500-800 stb ezerért, vagy drágábban egy gitárt, az csak azért van, mert nem akarja igazán.

    Ugyan teljesen más téma, de erősen áthallásos, amikor Gattyán annak idején elindította a bizniszét, annyira hitt benne, hogy a saját házukat elzálogosította, hogy szervereket tudjon venni. Egy vele készült interjúban olvastam, hogy amikor valaki valamilyen bizniszre kér tőle kölcsön, a legelső kérdése az, hogy elzálogosította-e már a házát. Ha az a válasz, hogy a házam? Dehogy! Azt nem fogom! Akkor már el is zavarja... Mert akkor nem akarja eléggé.

    [ Szerkesztve ]

    W | W | H | W | W | W | H

Új hozzászólás Aktív témák