Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Psytróger #32156 üzenetére

    Én az "általános" tesztekre gondoltam,memtest, Prime/smalfft,blend...ezek egyikének sem szabad hogy köze legyen a történetedhez,,ezek mind csak a rendszer(CPU/RAM) stabilitását vizsgálják! Ha ezekkel megvagy futtatod azokat a progikat amiket használsz és csókolom! De valóban Gorneck az AGY,,ő biztosan bővebb infóval tud szolgálni ilyen esetben mit érdemes csekkolni!
    Garancia:
    Ipon egy külön (horror) világ, szóval nem általános amit írok! Nekem azt hiszem két vagy három hét elteltével lett vége a történetnek! nem emléxem pontosan mert nyár volt és annyira nem görcsöltem a napokon! Azzal sem volt probléma hogy hibás e vagy sem, mert kb két és fél hét mulva hivtam őket és mondták hogy igen hibás ott a cserelap! Csak mikor bementem és kibontottam a cserelapot, akkor kellet elkezdenem üvöltözni mert használt lapot akartak csere lapnak adni, és azt bizonygatták hogy ez persze nem használt csak tesztelt! csak mikor rákérdeztem emberünkre hogy árulja már el mióta szoktak lapot Házban tesztelni, mert hogy a lefogató csavarok helyén látszik hogy már izomból be volt csavarozva valhova, akkor kezdett el dadogni, amikor meg már azt mutogattam neki hogy a RAM foglalatok szét vannak barmolva, és ki az az állat aki igy szerel gépet teszt közben akkor hivta a kollegáját, akivel emelt hangon sikerült megbeszélnem hogy akkor két nap mulva hoznak egy uj lapot!Szóval az egyből csere az felejtős(szinte mindenhol) az pedig hogy meddig ülnek rajta a legtöbb helyen nem az üzleten mulik...szinte mindenhol 1-2 hét minimum...Én szerencsés vagyok mert csak egyszer, és egy db alkatrészt vásároltam nálluk,amit azóta el is adtam...soha többet

    [ Szerkesztve ]

  • Bordoi

    őstag

    válasz Psytróger #32156 üzenetére

    Az azonnali cserére szinte semmi esélyed sincs. :(
    Legalábbis nekem ez a tapasztalatom a kiskerekkel.
    Amikor az egyémről kiderült, hogy rossz, vettem egy másik ugyanolyat és csak utánna vittem vissza garba.
    Akkor már nem érdekelt, hogy mennyi időbe kerül.
    Mondjuk több volt mint 1 hónap. :(

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Új hozzászólás Aktív témák