Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MDanny

    senior tag

    válasz 8nemesis8 #4326 üzenetére

    Nekem eddig mindvégig a Kingmax Nano ramokkal volt a legkevesebb problémám, nem is általános esetekben (pl. amit fentebb írtam vagy még egy esetben 990-es chipsetű lapban, amikor C2-es feloldható Phenom II X2 proci volt benne, nem ment CR1-ben. Utóbb kiderült, hogy ez nem is a ram, hanem a lap "hibája", mert abban már a magfeloldást el kell felejteni, általában nem stabil.). Nem is véletlenül foglalkozom inkább ezekkel, nekem beváltak és szerintem nem is drágák a többi csicsa ramhoz képest. 1866MHz-en is remekül mennek, ha valakinek ez fontos. A Kingston HyperX melegszik, nem is kicsit és mondjuk a 700-as chipsetű lapokban ugye egymás mellé kell pakolni őket, egyik fűti a másikat. Az A-Data Gaming Edition majdnem ugyanez, viszont nem megy annyit, mint a Nano. Ami még bevált nálam általánosan, az a CSX, de már nem olcsóbb annyival a Kingmaxhoz képest, hogy érdemes legyen kisérletezgetni.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

Új hozzászólás Aktív témák