Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz ploteus #1767 üzenetére

    Én is megértem magam :DDD De most komolyan. Pedíg nagyon bíztam benne, hogy jó lesz.
    Persze, igen, nem szabad velük megbarátkozni, ha már fizettél érte, elvárható lenne legalább hogy rendesen működjön. Nem értem, hogy a DHT510 után hogy lehet ilyet piacra dobni.
    Igen, ebben is igazad van, sehol sincs feltüntetve, hogy a készülék már olyan spéci, hogy csak félhangerőnél hangosodik :P

    Őszintén, én most arra készülök, hogy veszek egy erősítőt, meg egy 5.0-ás hangfalrendszert, és ezt még megtolom egy mélynyomóval. Már kb meg is van, hogy mit szeretnék, csak az a gáz, hogy kicsivel 100e alá jön ki, tehát kis túlzással 5x drágább, mint az 5000-res. Teljesítményben pedíg 600W lenne. De ezen még filózom. Néztem még a GHT-510D-et, 200W-ot kapsz 50e-ért, de szerintem...nem valami elegáns, nekem nem jön be ez a sci-fi stílus, és akkor már inkább 100ért 600W. Fú, a Megaworks 500W :Y Nem is tudtam. És ''csak'' 62e. Csak én valahogy nem hiszek a 3centi x 3centis hangfalak nagy teljesítményében. A Gigaworks is jó cucc, 700W, 100e...7.1...ezen még filózom.

    Ebben sajnos nem tudok segteni, nem hallottam még róla, hogy RealtekHD-vel nem müxik rendesen, de ne csodálkozz, ha nem amiatt zúg. :(((
    Szerintem aki elégedett vele, az valszeg pchez kapott 2.0 után vette. De egy DHT510 után p*csafüst. Komolyan mondom, amit a Tescoba láttam akciós 5.1, 11e-ért, annak szebb mélye volt. Szóval nem tudom. Szerintem még mindig messze érdemesebb az öcsit megvásárolni. Csak azt sajnálom, hogy nemsokára már nem lesz kapható.

    Én is ugyanúgy teszek, lehet már ma elnézek valami erősítős boltba :)

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák