Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz tomcica #68295 üzenetére

    Ezért nem volt nekem sose jó az 5-6 perces tempóm. Ahogy elindulok instant 140 a pulzusom, akár 6:00, akár 5:00 a tempó... utána viszont már szépen adagolható.
    Ha jól is megy majd a kigyorsítás, 3:30 alá nem akarok menni, ahhoz egy sokkal jobb és rendesen megtanított futómozgás kellene, ott már nem lehet csak úgy kitaposni "erőből".

    Tavaszra ha visszaáll a 3:45-ös FM forma, őszre meg esetleg ha lehet belőle gurítani egy 3:55-4:00 közötti maratont akkor elégedett vagyok. Versenyekre úgyis max évi 1-2-re megyek el, nekem meg sokkal többet számít, hogy folyamatosan futhassak jóleső tempókat, mint hogy több hetes kihagyásokba essek, mert túltolom. Most amúgy ez a heti 5 nap futás jónak tűnik, hétfőn és csütörtökön meg megy valaki laza 60 perc keresztedzés.
    Egyelőre a regeneráció is tudja tartani a lépést, annak ellenére hogy szépen pörögnek a napok. Épp most néztem meg október 333K@4:15 lett a hónap. Ehhez hasonló májusban volt utoljára amikor 433K@4:11 lett.

    tibcsiworld

    Fejlámpából én is PETZL-t javaslom. Nekem előzőleg a TIKKA RXP volt, aztán valami outdoor webáruházban volt 2020-ban 25K-ért akcióban SWIFT RL és arra váltottam az RXP-t meg elvitték 15-be, úgyhogy gyakorlatilag 10eFt volt a fejlesztés, de érezhetően nagyobb a fényereje. :K
    Ha nem sürgős, akkor érdemes figyelni az akciókat, főleg hogy novemberben kb. mindenhol Black Friday meg kupontenger lesz.. TrekkINN-en nem rég volt 24K-ért (+2-3eFt a szállítás), biztos lesz valahol akcióban a közeljövőben.

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák